Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej. Specjalizujemy się w leczeniu "Demodekozy" czyli infekcji Nużeńcem ludzkim, która manifestuje się najczęściej wrażliwością cery. Trądzik, alergie, blizny, fotostarzenie, popękane naczynka, zmarszczki, nadmierne owłosienie, przebarwienia czy wrastające paznokcie to problemy nie tylko estetyczne ale niejednokrotnie zdrowotne. Wykonujemy równiez nieinwazyjne usuwanie tatuażu oraz rozległych naczyniaków. Nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenia, parking oraz spokojna muzyka, sprawia, że świadczone przez nas usługi zapewniaja intymność i komfort.
 
POLITYKA JAKOŚCI
ISO 9001:2008
 
Nadrzędnym celem naszego Centrum jest ciągłe doskonalenie jakości świadczonych usług w zakresie szeroko rozumianej dermatologi. W chwili obecnej, naszym głównym celem jest utrzymanie i rozwijanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, gwarantujący wysoki standard przeprowadzania oferowanych usług.

Posiadamy w ofercie szereg usług  wchodzących w skład kosmetologii lekarskiej, dermatologii, alergologia, chirurgii, medycyny estetycznej, w tym liczne zabiegi laserowe tj. depilacja laserowa, zamykanie naczyń, fotoodmładzanie, liczne peelingi laserowe usuwające zmarszczki  i rozjaśniające przebarwienia. Specjlaizujemy się w leczeniu nużycy czyli infekcji skóry pasożytem zwanym Demodex folliculorum i brevis wywołującym trądzik różowaty i łojotokowe zapalenie skóry i problemy okolicy powiek. Przeprowadzamy liczne zabiegi usuwania znamion, naczyniaków oraz nieinwazyjnego oczyszczania cery, szczególnie w przypadku skór problematycznych. U nas znajdziesz poradę, jakie kosmetyki są najbardziej wskazane do Twojej cery, a w szczególnych problemach wyprodukujemy kosmetyki na specjalne zamówienie.