Mezoterapia - ostrzykiwanie skóry

Zabiegi rewitalizujące cerę z witaminą C i kwasem hialuronowym (twarz)
dostępne tylko w Centrum Dermatologii Symbisois !!!
 
Są to nasze autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, które lubią dbać o skórę systeatycznie w gabinecie. Oczekują aby ich skóra była zawsze świeża, napięta i gładka. Mają intensywny tryb uniemożliwiajacy korzystanie z wyłączajacych na dłuzszy czas zabiegów odmładzających.
 
Skóra po zabiegu: Jest gładka, świeża i napięta. Mozna wykonać makijaż i od razu wrócic do pracy. Czasami mogą pozostać niewielkie ślady po nakłuciach, które łatwo zakryć.
 
Pięlęgnacja domowa: w ramach zabiegu dobieramy specjalną indywidualną pielegnację domową, dostosowaną do trybu życia i rodzaju cery.
 
Skład zabiegu: nieinwazyjny, oczyszczajacy i odświerzający peeling chemiczny (własna receptura), mezoterapia mikroigłowa z witaminy C, intensywnie nawilżająca maska opatrunkowa CEL MAT z kwasem hialuronowym ( bez konserwantów ).
 
Cena: pojedyńczy zabieg 280 PLN,-  / seria 5 zabiegów 1050 PLN,- (zalecana początkowo co 10 dni, po zakończeniu serii 1 raz w miesiącu.
 
 
 
Intensywny zabieg regenerujacy z peptydami, kwasem hialuronowym i antyoksydantami (twarz, szyja, dekolt)
dostepne tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis !!!
 
Autorskie zabiegi zastępujące stosowanie drogich kosmetyków w domu, które odmładzają głębsze warstwy skóry, utrzymują właściwe nawilżenie oraz przeciwdziałają "marszczeniu się naskórka", szczególnie w okolicy szyi, dekoltu i pod oczami.
 
Skóra po zabiegu: Jest świeża i napięta, widoczne są ślady po wkłuciach, które na drugi dzień są mniej widoczne lub znikają. Zabieg warto wykonać po pracy
 
Pielęgnacja domowa: Jest indywidulanie dobrana w zalezności od rodzaju cery. Obejmuje domowe stosowanie "kwasów i witamin", które dobrane są tak aby intensywnie odmładzać i nie podrażniać skóry
 
Skład zabiegu: nieinwazyjny peeling chemiczny odświeżający i oczyszczajacy, znieczulenie, mezoterpaia (ostrzykiwanie) z koktajlu odżywczego (kwas hiluronowy, peptydy i antyoksydanty), maska łagodzą z ekstraktem komórek macierzystych roślinnych.
 
Cena: pojedyńczy zabieg 690 PLN,- / seria 5 zabiegów 3100 PLN,- (odstępy zabiegów zalecane co 2 tygodnie, odstępy serii zabiegów dwa razy w rok)
 
 
Seryjne specjalistyczne zabiegi regulujace koloryt skóry (twarz - przebarwienia)
dostępne tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis !!!
 
Specjalistyczne autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, u których uporczywie powracają przebarwienia. Szczególnie zalecane po chemicznym lub laserowym usuwaniu przebrawień lub jako przygotowanie do nich. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania, stopniowo rozjaśniają i umozliwiają przywrócenie właściwej reaktywności skóry na promieniowanie słoneczne.
 
Skóra po zabiegu: Jest świeża, czysta, nawilżona i nie wyłączona z codziennego funkcjonowania. Makijaż można wykonac po 1h.
 
Pielegnacja domowa: Precyzyjnie dobieramy kosmetyki do stosowania w domu, które przyspieszają wymianę naskórkową, rozjaśniają oraz regulują skład lipidowy bariery naskórka.
 
Skład zabiegu: nieinwazyjny pre-peeling oczyszczający skórę, łagodny peeling zawiesinowy zawierający kwasy rozjaśniające przebarwienia - własna receptura, punktowa mezoterapia mikroigłowa z rozjaśniajacego peptydu, arbutyny i witaminy C, tretinoina oraz maska nawilżająca opatrunkowa CEL MAT.
 
Cena: 300 PLN,- / seria 5 zabiegów 1200 PLN,- (zalecane odstępy między zabiegami 2 tygodnie)
 
 
 


 


Mezoterapia w leczeniu cellulitu

 

Krzem organiczny to element macierzy pozakomórkowej, który chroni i wzmacnia włókna elastyny, kolagenu i proteoglikanów. Usprawnia proces regeneracji, normalizuje metabolizm komórkowy w postarzałych tkankach oraz utrzymuje odpowiedni poziom wody nawilżając tkanki. Krzem organiczny wywołuje lipolizę poprzez stymulację hydrolizy trójglicerydów, a także reorganizuje, wzmacnia błony komórkowe i przeciwdziała peroksydacji lipidów. Działa przeciwzapalnie zmniejszając produkcję interleukin, redukując rumień oraz objawy wywoływane przez promienie UV. Zabiegi mezoterapii wykonywane są dwa razy w tygodniu.

 
 

Mezoterapia owłosionej okolicy głowy

 

Mezoterapia przeciw wypadaniu włosów - przebiegające w wyniku zaburzeń hormonalnych oraz stresu.

 

Ekstrakt z Morwy białej wpływa na cykl wzrostu włosa skracając fazę telogenową i stymulując fazę anagenową.
Kwas nikotynowy zwiększa mikrokrążenie krwi, usprawnia dostarczanie składników odżywczych. Kolejny składnik, który poprawia jakość włosów to Pantenol. Dodatkowo nawilża włosy i czyni je podatnymi na czesanie. Substancją, która hamuje 5-alfa reduktazę zapobiegając przemianie testosteronu i dihydrotestosteronu, a także aktywności receptorów androgenowychm jest Pirodyksyna (witamina B6) + Cynk. Zabiegi mezoterapii skóry głowy wykonywane są raz na dwa tygodnie.