Restylane

 

Restylane® Wypełnienia i mezoterapia kwasem hialuronowym

Restylane® to kwas hialuronowy przeznaczony do wypełnień niedoskonałości skóry.


Idealne rozwiązanie dla osób wymagających, które cenią najwyższą jakość produktów i usług oraz pragną w naturalny sposób podkreślić swoją urodę mało inwazyjnymi zabiegami lekarskimi.

Dla Ciebie przygotujemy indywidualny program zabiegów, po których możesz wyglądać młodo i naturalnie.
Na polskim rynku dostępnych jest wiele wypełniaczy z kwasu hialuronowego, które często zamiast poprawić wygląd, przynoszą rozczarowanie i niechęć do kolejnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. My stosujemy najlepszą markę.


Dlaczego Restylane® ?


Dzięki zawartości kwasu hialuronowego poprawia nawilżenie skóry, dostosowuje się do obszaru okolicy wypełnienia dzięki czemu oznaki starzenia są niwelowane w bezpieczny i naturalny sposób. Restylane® jest innowacyjnym wypełniaczem tkankowym opartym na unikatowym, stabilizowanym niezwierzęcym kwasie hialuronowym produkowanym wyłącznie przez szwedzką firmę Q-MED.

Zabiegi

Restylane Vital


Najczęściej stosujemy do mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu w celu rewitalizacji i poprawy jędrności cery. Stanowi idealne rozwiązanie po zabiegach laserowego odmładzania skóry.

Restylane Sub-Q


Zastosowanie tego preparatu pozwoli efektywnie usunąć efekt zmęczonych i zwiotczałych policzków i jednocześnie poprawi się owal całej twarzy.
Dużą zaletę stanowi efekt zabiegu utrzymujący się do 2 lat.

Restylane Touch


Ta alternatywa dla innych zabiegów medycyny estetycznej skutecznie poradzi sobie z drobnymi zmarszczkami, również w okolicach oczu. Restylane Touch ze względu na delikatny wypełniacz, dzięki któremu nie występują wybrzuszenia posiada coraz większą ilość swoich zwolenników.

 

Restylane Lipp


Juz sam tytuł wskazuje na jego przeznaczenie. Preparat przeznaczony jest do poprawy kondycji ust, co pozwala na ich perfekcyjne wypełnienie uzyskując efekt jędrnych i naturalnie wyglądających ust.

Restylane Perlane


Preparat przeznaczony do korekcji pogłębionych fałd nosowo-wargowych. Jego dużą zaletą jest fakt, że efekt estetyczny staje się widoczny po zastosowaniu nawet małej ilości preparatu, który doskonale wpasowuje się w aplikowaną okolicę, dając natychmiastowy efekt odmłodzenia bez sztucznego wyglądu.

Restylane Lidocaine


Najczęściej stosowany do pozostałych niedoskonałości skóry, w naszej praktyce. Dodatkową zaletą jest zawartość leku znieczulającego, poprawjającego komfort zabiegu oraz rekonwalescencji.

Wszystkie zabiegi z użyciem preparatu Restylane przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym poprzedzonym wcześniejszą konsultacją i dokładnym wywiadem. Zwykle rekonwalescencja nie wymaga urlopu, ale często polecamy 1 dzień. Pozostałe szczegółowe informacje udzielane są na konsultacji lekarskiej.