Botoks

Zastrzyki z Toksyny Botulinowej - Botox® Dysport®(relaksacja mięśni twarzy)

Oferujemy pełen zakres zabiegów likwidujących i przeciwdziałających powstaniu zmarszczek mimicznych okolicy oka, czoła, oraz dolnej części twarzy.
Zapewniamy profesjonalną opiekę lekarską przed i po wykonanym zabiegu (konsultacja, korekcje oraz kontrole zawarte są w cenie jednorazowej zabiegu).

 
Dlaczego zabieg, a nie kremy przeciwzmarszczkowe?
Jest to zabieg polegający na wstrzyknięciu niewielkich dawek leku działającego rozluźniająco na mięśnie mimiczne, które podczas nadmiernej kurczliwości tworzą zmarszczki. W przypadku utrwalonych pogłębionych zmarszczek polecamy dodatkowo wypełnienia korekcyjne.
Efekt zabiegu jest odwracalny i utrzymuje się do pół roku. Przy czym należy pamiętać, iż efektywność to nie tylko zewnętrzna, doraźna korekcja estetyczna, ale również profilaktyka przeciwzmarszczkowa, gdyż okolica poddana zabiegowi wolniej się starzeje.
Ciekawostka
Zauważyliśmy, że wśród pacjentów często krąży obawa: "jak zacznę te zabiegi to będę musiał/a" stosowac je do końca życia". Dlatego informujemy, że nie ma takiej konieczności. Owszem pacjenci powtarzają systematycznie zabiegi ale ze względu na chęć utrzymania efektu, nie natomiast z konieczności. Jednorazowe wykonanie zabiegu nawet, już przynosi wiele korzyści, gdyż tym zabiegiem, jakoby "konserwujemy" swój poprawiony wygląd, niedoprowadzając do pogłębiania się zmarszczek.