Specjalistyczne zabiegi dermatologi kosmetycznej

Zabiegi rewitalizujące cerę z witaminą C i kwasem hialuronowym (twarz) - pielęgnacyjne dostepne tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis

 

Są to zabiegi przeznaczone dla osób, które lubią dbać o skórę systematycznie w gabinecie u których cera narażona jest codzienne korzystanie z makijażu. Oczekują aby ich skóra była zawsze świeża, napięta i gładka. Mają intensywny tryb życia, uniemożliwiający korzystanie z wyłączających na dłuższy czas zabiegów złuszczających oraz ostrzykiwań.

Skóra po zabiegu: Jest świeża, gładka i napięta. Można wykonać makijaż i od razu wrócić do pracy.Idealny zabieg przed wielkim wyjściem.

W ramach zabiegu dobieramy specjalną indywidualną pielęgnację domową, dostoswana do trybu życia oraz rodzaju cery. Pielęgnacja jest równiez dostosowana do minimalizowania skutków ubocznych codziennego makijażu.

Skład zabiegu

- nieinwazyjny peeling chemiczny odświerzający i oczyszczający, serum z witaminy C, opatrunkowa maska CEL-MAT (z kwasem hialuronowym bez konserwantów)

Cena: 230 PLN / 5 zabiegów 1050 PLN ,- 

(zabiegi wykonuje się 1 x na miesiąc, przy zmęczonej, zanieczyszczonej skórze zalecamy serię wykonywaną 1 x 10 dni)

 


Zabieg ujędrniający skórę twarzy, szyi i dekoltu - exilis

 

Nieinwazyjny i przyjemny zabieg „podgrzewający” wiotczejący kolagen i elastynę w skórze, mający na celu poprawę jędrności i napięcia skóry. Poprawia odżywienie skóry właściwej oraz jej zdolności regeneracyjne.

Pielęgnacja domowa: Jest indywidualnie dobrana do rodzaju cery i ukierunkowana na odżywienie skóry w składniki potrzebne do syntezy kolagenu i elastyny z jednoczesnym utrzymaniem świeżości i nawilżenia.

Skóra po zabiegu: Jest świeża, delikatnie zarumieniona, z odczuciem jakby jeszcze „pracowała”. Makijaż można wykonać po ok 2h.

Skład zabiegu: nieinwazyjny odświeżający peeling chemiczny (własna receptura dobra do rodzaju cery), ujędrniający zabieg z prądami wysokiej częstotliwości i ultradźwiękami Exils

Cena: 490 PLN / seria 5 zabiegów 2100 PLN,- (zalecana jest seria zabiegów 1 x 5 tyg)

 

 

Seryjne specjalistyczne zabiegi rozjasniające i regulujące koloryt skóry - pielęgnacyjne (twarz)  Dostępne tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis !!!

Specjalistyczne autorskie zabiegi przeznaczone dla osób u których uporczywie powracają przebarwienia, często wystepują przebarwienia pozapalne z rumieniem. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania, stopniowo rozjaśniają i umożliwiają przywrócenie właściwej reaktywności skóry na promieniowanie słoneczne.

Pielęgnacja domowa: Do zabiegu dobieramy indywidualnie kosmetyki do stosowania w domu, zwiększający efektywność oraz utrzymująca zdrowie skóry pod czas terapii. Są to kosmetyki przyspieszające wymianę naskórkową, rozjaśniające i jednocześnie oraz regulujące barierę lipidową naskórka.

Skóra po zabiegu: Jest świeża, czysta,może być nieco "żółta",  nawilżona i nie wyłączona z codziennego funkcjonowania. Makijaż można wykonać po 1h. Stopniowo można zauważyć zmniejszanie się przebarwień, bez objawów podrażnienia.

Skład zabiegu: nieinwazyjny peeling oczyszczający i odświeżający (własna receptura), nieinwazyjny peeling chemiczny zawiesinowy z kotajlu zawierającego kwasy i naturalne zwiazki rozjaśniające (własna recptura), serum z witaminą C i arbutyną, opatrunkowa maska łagodząca z kwasem hialuronowym CEL-MAT bez konserwantów.

Cena: 230 PLN / seria 5 zabiegów 1000 PLN (seria 1 x na 2 tygodnie minimum 5 zabiegów)

 

Specjalistyczny zabieg dla skóry wrażliwej zainfekowanej pasożytem Demodex - twarz dostepny tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis

Nieinwazyjny autorski profesjonalny zabieg medyczny na twarz i rzęsy stosowany szczególnie w trądziku różowatym, łojotokowym zapaleniu skóry, przewlekłym rumieniu i trądziku. Stanowi niezbędne odciążenie mikrobiologiczne skóry po przez „oczyszczenie zainfekowanych gruczołów łojowych” oraz biobójcze działanie leków zabijających pasożyta z jednoczesnym łagodzeniem skóry.

Pielegnacja domowa: Jest indywidualnie dobrana do stanu skóry, ukierunkowana na stymulowanie oczyszczania się skóry, podniesienie tolerancji na kosmetyki oraz utrzymanie zdrowej bariery lipidowej skóry.

Skład zabiegu: oczyszczający nieinwazyjny peeling chemiczny (specjalnie skomponowany nawet dla „cery naczynkowej”), aplikacja leków przeciwbakteryjnych i biobójczych na twarz i rzęsy, które musza pozostać na skórze minimum 8-12 h

Skóra po zabiegu: Jest świeża i czysta. Nie można wykonać makijażu gdyż na twarz i rzęsy wmasowane są leki biobójcze które muszą zostać minimum 8 h. Zabiegi nie wyłączają z codziennego funkcjonowania.

Cena: 200 PLN,- seria 5 zabiegów 850 PLN,-