Laserowe usuwanie przebarwień

Zabiegi :

Fotona QX Max - laser  Nd:YAG Q-Switched i KTP Q-Switched rozbijanie pigmentu w skórze

Zabiegi z wykorzystaniem tego rodzaju laserów stosujemy do wszystkich rodzajów przebarwień. Głębokie i powierzchowne spowodawne nadmiernym gromadzeniem melaniny i hemosedyryny, usuwamy za pomocą zjawiska "rozbijania" pigmentu tworzącego przebarwienie na bardzo drobne cząsteczki, które później ulegają wchłonięciu. Efekt "wchłaniania" w zależności od rodzaju zmiany jest podobny do blednącej zmiany po siniaku. Zaletą tego zabiegu jest nie inwazyjność, naskórek nie ulega uszkodzeniom jakie powstają podczas peelingów, które wymagają niejednokrotnie urlopu i zwiększają ryzyko nawrotu przebarwienia. 

Fotona Dualis SP - laser Er:YAG peeling laserowy frakcyjny

Peeling laserowy frakcyjny wykorzystujemy najczęściej do zmian tj. rogowacenie starcze, posłoneczne i niektóre znamiona naskórkowe. Zabieg polega na precyzyjnym warstwowym "odparowywaniu" naskórka, za pomocą wiązki laserowej kierowanej z odpowiedniej odległości na skórę, która "rozproszona jest na liczne drobne wiązki laserowe". Daje to efekt tj. "szczotkowanie" danej zmiany naskórkowej aż do usunięcia, wykonane higienicznie i bezkontakowo. Komfort zabiegu i jego bezpieczeństwo,  umożliwia również strumień zimnego powietrza (do -30° C) chłodzący precyzyjnie okolicę poddawaną zabiegowi.

 

Mezoterapia - Seryjne specjalistyczne zabiegi regulujace koloryt skóry 
dostępne tylko w Centrum Dermatologii Symbiosis !!!
 
Specjalistyczne autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, u których uporczywie powracają przebarwienia. Szczególnie zalecane po chemicznym lub laserowym usuwaniu przebrawień lub jako przygotowanie do nich. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania, stopniowo rozjaśniają i umozliwiają przywrócenie właściwej reaktywności skóry na promieniowanie słoneczne.
Skóra po zabiegu: Jest świeża, czysta, nawilżona i nie wyłączona z codziennego funkcjonowania. Makijaż można wykonac po 1h.
 Pielegnacja domowa: Precyzyjnie dobieramy kosmetyki do stosowania w domu, które przyspieszają wymianę naskórkową, rozjaśniają oraz regulują skład lipidowy bariery naskórka.
Skład zabiegu: nieinwazyjny pre-peeling oczyszczający skórę, łagodny peeling zawiesinowy zawierający kwasy rozjaśniające przebarwienia - własna receptura, punktowa mezoterapia mikroigłowa z rozjaśniajacego peptydu, arbutyny i witaminy C, tretinoina oraz maska nawilżająca opatrunkowa CEL MAT.
Cena: 300 PLN,- / seria 5 zabiegów 1200 PLN,- (zalecane odstępy między zabiegami 2 tygodnie)
 

 

Dodatkowe informacje o zabiegach

Większość zabiegów usuwających przebarwienia to tzw. "korekcje estetyczne cery". Dla nas niezbędnym elementem podczas walki z przebarwieniami jest nie tylko sam zabieg niwelujący problem, ale równiez diagnostyka (np. badanie mikroskopowe skóry) oraz odpowiednia pielęnacja lecznicza, która jest indywidualnie dobrana do danego problemu z cerą. Oprócz usunięcia defektu estetycznego, dążymy aby wyregulować pigmentację skóry, przywrócić prawidłowe reakcje naskórka na słońce.

 

przebarwienia twarzy

 

 

przebarwienia