Promocyjny Zestaw Zestaw Regeneracyjny

Zestaw promocyjny regeneracyjny dla cery na upalne dni 390 PLN zamiast 539 PLN

Promocja ważna do 12 sierpnia

Resveravit C krem regenerujący + SOD-C 20% serum + Azeli C 15% krem złuszczający

  • Stosuj rano:

Serum SOD-C 20% + Resveravit C - pamiętaj, że silne antyoksydanty takie jak witamina C, dysmutaza ponadtlenkowa i resveratrol wzmacniają Twoją naturalna fotoochronę skóry i zmniejszają ryzyko przebarwień, które pomimo stosowania kremów z filtrem mogą wystąpić właśnie ze względu na niedostatek odpowiednich antyoksydantów chroniących wrażliwe lipidy skóry. Zastosuj 1 kroplę serum SOD-C 20% na twarz szyję dekolt, następnie niewielką ilość kremu Resveravit C i dobry krem z filtrem 50+ SPF

  • Stosuj wieczorem:

Serum SOD-C 20% na umyta i tonizowaną skórę twarzy szyi i dekoltu. Następnie Azeli C + Resveravit po 1 kropli zmieszaj na palcu i zaaplikuj również w to miejsce.
Łączenie tych kosmetyków "na palcu" przed aplikacją umożliwia wygładzenie, rozjaśnienie i regulację wytwarzania melaniny z jednoczesnym intensywnym nawilżeniem cery bez osłabienia fotoochrony w przypadku gdy produkty te nakłada się jeden po drugim.

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami