K-68 LIPOTRANSFER

Nowy wymiar medycyny regeneracyjnej

Regenerujący zabieg K-68 tzw. Lipotransfer to najnowsze innowacyjne rozwiązanie w medycynie estetycznej.

Preparat używany do zabiegu to nasza własna tkanka tłuszczowa, która pozyskana w odpowiedni sposób zawiera nawet do 70 x więcej komórek macierzystych niż preparaty pozyskane z krwi. K-68 to idealna alternatywa dla zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. W trakcie jednego zabiegu można wykonać pełną korekcje wolumetryczną i regeneracyjną twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów rąk.

Innowacyjność zabiegu K-68 polega na połączeniu medycyny regeneracyjnej i wolumetrii.

Tłuszcz pacjenta, jest najbezpieczniejszym, w 100% naturalnym materiałem. Niezwykle prosta, skuteczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis zdobyła uznanie dzięki swojej skuteczności i jest wykorzystywana na całym świecie.

Lipotransfer K68 jest małoinwazyjną, bezpieczną, a przede wszystkim skuteczną metodą umożliwiającą wymodelowanie konkretnych obszarów ciała lub twarzy. Pozwala ona na zredukowanie oznak starzenia, wypełnienie ubytków tkanki podskórnej oraz pozbycie się lokalnego nadmiaru tłuszczu. 

Zabieg – nazywany również przeszczepem tłuszczu – dzieli się na dwa etapy. Pierwszym z nich jest pobranie przez lekarza tkanki tłuszczowej z miejsc, gdzie jest go za dużo. Zazwyczaj są to rejony brzucha oraz ud, z których pobrany tłuszcz jest następnie – w drugim etapie – przenoszony i reimplantowany tam, gdzie występują jego ubytki. Własna tkanka tłuszczowa jest najlepszym, naturalnym wypełniaczem, doskonale tolerowanym przez organizm – dzięki temu zniwelowane jest ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej lub odrzucenia przeszczepu.

Całkowity koszt zabiegu: 4000zł.