Cistacea-M peel 50% - oczyszczanie cery wrażliwej

Cistacea-M peel 50% zabieg oczyszczający cerę wrażliwą Back To Comfort twarz/ szyja/ dekolt/ dłonie

 

Peeling chemiczny oczyszczający i odświeżający, który można stosować cały rok. Zabieg został opracowany przez specjalistów Centrum dermatologii Symbiosis jako alternatywę do manualnego oczyszczania z myślą szczególnie dla osób z cerą wrażliwą lub jako bezpośrednie przygotowanie przed zabiegami laserowymi, mezoterapią i znieczuleniem. Polega na dokładnym "rozpuszczeniu" zaskórników bez konieczności wyciskania poprzez reakcję krystalizacji kwasu migdałowego oraz tonizującego działania naturalnego wyciągu z czystka. Procedura zabiegu została opracowana tak, aby skóra po zabiegu była bez podrażnień i obrzęku. Kosmeceutyki Back Comfort wykorzystane podczas zabiegu sprawiają, ze cera jest świeża, gładka i  bez podrażnień. Zabieg można wykonać bezpośrednio przed wielkim wyjściem ponieważ zapobiega świeceniu się skóry i napina ją, działając liftingująco.

Peeling Cistacea-M peel 50% stał się inspiracją do nazwania naszej marki Back To Comfort - która stanowi nowoczesną generację peelingów chemicznych bez podrażnień.

Systematyczne zabiegi wykonywane 1x w miesiącu zapobiegają nawrotowi trądziku, zanieczyszczeniu i wrażliwości skóry.

  • Cistacea-M peel  - 200 PLN 1h
    odświeżenie i oczyszczenie skóry połączone ze skoncentrowanym serum antyoksydacyjnym, maską nawilżającą i relaksem
  • Cistacea-M peel lidocaine - 150 PLN 1h
    oczyszczenie, odkażenie połączone ze znieczuleniem skóry, które dzięki usunięciu zanieczyszczeń z głębszych warstw naskórka zdecydowanie zwiększa komfort zabiegów tj. mezoterapia i peelingi laserowe.
  • Cistacea-M anti-flash - 250 PLN 1h
    Specjalistyczny zabieg z relaksem, polegającym na dokładnym oczyszczeniu bez podrażnień oraz masażem. Skóra po zabiegu jest napięta, bez napadowego rumienia i bez przetłuszczania się.

 

 

 

Specjalistyczne zabiegi wykonywane w naszym gabinecie

dostępne tylko w Klinice Dermatologii Symbiosis

 

Technologia, procedura i produkty Back To Comfort
opracowane przez Ewa Kilian-Pięta