SOD-C peel 50% Witamina C twarz - BACKTOCOMFORT

SOD-C peel 50% - Back To Comfort - zabieg przeciwstarzeniowy i regeneracyjny twarz szyja dekolt

Silnie antyoksydacyjny i rewitalizujący zabieg na bazie mezoterapii mikroigłowej (na głębokość tatuażu) witaminy C i dysmutazy ponadtlenkowej połączony z odświeżającym oraz oczyszczającym peelingiem chemicznym z 50% kwasu glikolowego z argininą. Opracowany przez specjalistów i laboratorium Centrum Dermatologii Symbiosis z myślą o cerze wrażliwej, osobach aktywnych często podróżujących i przebywających na słońcu oraz po inwazyjnych zabiegach dermatologii estetycznej.

Są to zabiegi przeznaczone dla osób oczekują aby ich skóra była zawsze świeża, napięta i gładka. Marka Back To Comfort powstała z myślą o osobach, które mają intensywny tryb życia, uniemożliwiający korzystanie z wyłączających na dłuższy czas zabiegów złuszczających. Po zabiegu można wykonać makijaż i od razu wrócić do pracy. SOD-C peel można wykonywać przez cały rok. Zabieg można połączyć z relaksacyjnym masażem twarzy szyi i deklotu.

 

Wskazania:

Przygotowanie cery do wyjazdu w ciepłe kraje 3 zabiegi 1x na 2 tygodnie (ostatni zabieg 2 tygodnie przed wyjazdem)
Seria przeciwstarzeniowa po 35 roku życia 5 zabiegów 1 x na 2 tygodnie (2x w roku)
Seria regeneracyjna dla aktywnych 1 x miesiąc (cały rok)

Technologia, procedura i produkty Back To Comfort opracowane przez Ewa Kilian-Pięta

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami