Laserowa korekcja blizn potrądzikowych

Laserowa korekcja blizn potrądzikowych

Frakcyjna ablacyjna termoliza laserowa (głęboka dermabrazaja)
Jest to zabieg mając na celu wygładzenie skóry po przez usunięcie nierówności i aktywizacje przebudowy skóry właściwej. Łączym działanie na zewnątrz oraz od wewnątrz skóry. Wykorzystujemy najbardziej zaawansowany system frakcyjnej tzw. zimnej ablacji (peelingu) laserowej, który polega na usuwaniu warstwa po warstwie nierówności naskórka do maksymalnie możiwego wyrównania powierzchni  oraz kontrolowanym przegrzaniu skóry właściwej wywołującej efekt remodelingu głębszych struktur. Połączenie tych metod umożliwia wykonanie  bezpiecznieszego i efektywniejszego zabiegu od dermabrazji laserowej.
 

  1. Ilość zabiegów: 1-3 w odstępach ok. 4 m-cy (przerosłe keloidy czasami wymagają częstszych korekcji)
  2. czas urlopu: w zależności od intensywności zabiegu 3-7 dni
  3. czas trwania zabiegu: 1h
  4. Pielęgnacja po zabiegu : na konsultacji oraz po przeprowadzonym zabiegu otrzymasz wytyczne, jak dbać o skórę i później jak utrzymać efekty zabiegu. W pierwszych dniach po zabiegu skóra wymaga prostych czynności utrzymujących higienę oraz utrzymania odpowiedniej wilgotności i pH skóry, niezbędny w tym przypadku będą wskazane niedrogie produkty do zakupienia w aptece.

Koszt leczenia dobierany jest indywidualnie

 

Fotona Medical Laser Systems

Specjalistyczny medyczny system laserowy wykorzystujący najbardziej zaawansowane właściwości techniczne w tego rodzaju urządzeniach. Szerokie spektrum regulacji parametrów umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu na dany efekt, począwszy od szybkiej ablacji w trybie VSP(złuszczania) bez przekazywania ciepła do tkanek głębiej położonych warstw skóry, po uzyskanie efektu remodelingu skóry właściwej (kolagenu) przez kontrolowane przekazanie ciepła minimalizując efekt złuszczający za pomocą frakcyjnej termolizy laserowej lub minimalnie ablacyjnej zabiegu w trybie Smooth Er:Yag.

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami