Leczenie łysienia i wypadania włosów

 • LASEREM FOTONA 4D

 • OSOCZE + LASER + KURACJA PEPTYDOWA DR CYJ

 • LAMINACJA WŁOSÓW + LASER NA POROST WŁOSÓW

Skuteczne zabiegi, które stymulują wzrost włosów, zapobiegają ich wypadaniu oraz regenerują skórę głowy. Polecany są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz jako samodzielna terapia lub uzupełnienie innych zabiegów np. mezoterapii igłowej. Stosowane z powodzeniem w terapiach dla osób zmagających się z osłabionymi, wypadającymi włosami po przechorowaniu Covid-19.

Zabieg laserowy Fotona Er: YAG w trybie SMOOTH wywołuje w skórze efekt termiczny. Równomiernie podgrzewa głębsze jej warstwy do 65 stopni Celsjusza bez naruszenia ciągłości naskórka. To laser, który działa nieablacyjnie, nie naruszając ciągłości naskórka. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga chłodzenia ani znieczulenia. Oceniany jest przez Pacjentów jako komfortowy. 

 

Jeden zabieg to aż trzy korzyści!

 • Pod wpływem szoku termicznego zwiększa się dopływ krwi do „uśpionych” mieszków włosowych. Gwałtowna reakcja poprawia dotlenienie i odżywienie brodawek włosowych, a mieszki włosowe zyskują energię do wytwarzania pełnowartościowych włosów.
 • Super-długie impulsy w trybie SMOOTH pobudzają uwolnienie czynników wzrostu (TGFB3 i EGF). To także ma ogromne znaczenie dla wytworzenia włosów dobrej jakości.
 • Laserowy zabieg Er: YAG poprawia regenerację naskórka. Przyspieszona wymiana komórek naskórka powoduje, że szybciej regenerują się i wzrastają mieszki włosowe, osłabione przez androgeny.

 

Rekomendacja: Podstawowa terapia łysienia ER: YAG FOTONA w trybie SMOOTH składa się z 4 zabiegów co 2-3 tygodnie. U niektórych osób zaleca się wykonanie 1-2 dodatkowych powtórzeń co kolejne 2-4 tygodnie. Następnie wskazane są jednorazowe zabiegi przypominające co 6-12 miesięcy.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

KURACJA ROZSZERZONA:

 

OSOCZE + LASER + KURACJA PEPTYDOWA DR CYJ

 

Osocze bogatopłytkowe na włosy to jedna z najskuteczniejszych substancji, wykorzystywanych podczas zabiegów mezoterapii.

Osocze bogatopłytkowe, czyli platelet – rich plasma to materiał autonomiczny płytek krwi, który posiada zwiększoną ilość płytek krwi w porównaniu do krwi pacjenta. PRP, czyli osocze bogatopłytkowe uzyskuje się poprzez pobranie krwi od pacjenta, a następnie poddanie próbki z krwią podwójnemu wirowaniu. Tak powstałe osocze posiada niezwykle cenne składniki, które regenerują, pobudzają oraz stymulują skórę głowy.

 

Kuracja Peptydowa DR CYJ

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LAMINACJA WŁOSÓW + LASER NA POROST WŁOSÓW

 

Laminująca kuracja z ceramidami.

Ceramidy z oleju awokado i winogronowego to związki z grupy lipidów, współtworzące warstwę cementu CMC, odpowiedzialnego za elastyczność i zdrowy wygląd włosów.

Dla kogo? 

Dla każdego bez względu na strukturę, porowatość włosów. 

Korzyści:

 • Łodyga włosa ulega przebudowie, włosy wzmacniają się
 • Zmniejsza liczbę rozdwojonych końcówek
 • Włosy stają się gładkie, miękkie i bardzo lśniące
 • Ułatwia rozczesywanie
 • Włosy są mniej naelektryzowane i nie puszyste

 

Rekomendacje: 4 zabiegi co 2 tygodnie