Laserowe usuwanie przebarwień

Fotona QX Max - laser  Nd:YAG Q-Switched i KTP Q-Switched rozbijanie pigmentu w skórze

Zabiegi z wykorzystaniem tego rodzaju laserów stosujemy do wszystkich rodzajów przebarwień. Głębokie i powierzchowne spowodawne nadmiernym gromadzeniem melaniny i hemosedyryny, usuwamy za pomocą zjawiska "rozbijania" pigmentu tworzącego przebarwienie na bardzo drobne cząsteczki, które później ulegają wchłonięciu. Efekt "wchłaniania" w zależności od rodzaju zmiany jest podobny do blednącej zmiany po siniaku. Zaletą tego zabiegu jest nie inwazyjność, naskórek nie ulega uszkodzeniom jakie powstają podczas peelingów, które wymagają niejednokrotnie urlopu i zwiększają ryzyko nawrotu przebarwienia.

Fotona Dualis SP - laser Er:YAG peeling laserowy frakcyjny

Peeling laserowy frakcyjny wykorzystujemy najczęściej do zmian tj. rogowacenie starcze, posłoneczne i niektóre znamiona naskórkowe. Zabieg polega na precyzyjnym warstwowym "odparowywaniu" naskórka, za pomocą wiązki laserowej kierowanej z odpowiedniej odległości na skórę, która "rozproszona jest na liczne drobne wiązki laserowe". Daje to efekt tj. "szczotkowanie" danej zmiany naskórkowej aż do usunięcia, wykonane higienicznie i bezkontaktowo. Komfort zabiegu i jego bezpieczeństwo, umożliwia również strumień zimnego powietrza (do -30° C) chłodzący precyzyjnie okolicę poddawaną zabiegowi.

 

Mezoterapia - Seryjne specjalistyczne zabiegi regulujące koloryt skóry

Specjalistyczne autorskie zabiegi przeznaczone dla osób, u których uporczywie powracają przebarwienia. Szczególnie zalecane po chemicznym lub laserowym usuwaniu przebarwień lub jako przygotowanie do nich. Nie wyłączają z codziennego funkcjonowania, stopniowo rozjaśniają i umożliwiają przywrócenie właściwej reaktywności skóry na promieniowanie słoneczne.

  • Skóra po zabiegu: Jest świeża, czysta, nawilżona i nie wyłączona z codziennego funkcjonowania. Makijaż można wykonać po 1h.
  • Pielęgnacja domowa: Precyzyjnie dobieramy kosmetyki do stosowania w domu, które przyspieszają wymianę naskórkową, rozjaśniają oraz regulują skład lipidowy bariery naskórka.
  • Skład zabiegu: nieinwazyjny pre-peeling oczyszczający skórę, łagodny peeling zawiesinowy zawierający kwasy rozjaśniające przebarwienia - własna receptura, punktowa mezoterapia mikroigłowa z rozjaśniającego peptydu, arbutyny i witaminy C, tretinoina oraz maska nawilżająca opatrunkowa CEL MAT.
  • Cena: 300 PLN,- / seria 5 zabiegów 1200 PLN,- (zalecane odstępy między zabiegami 2 tygodnie)

 

Dodatkowe informacje o zabiegach

Większość zabiegów usuwających przebarwienia to tzw. "korekcje estetyczne cery". Dla nas niezbędnym elementem podczas walki z przebarwieniami jest nie tylko sam zabieg niwelujący problem, ale również diagnostyka (np. badanie mikroskopowe skóry) oraz odpowiednia pielęgnacja lecznicza, która jest indywidualnie dobrana do danego problemu z cerą. Oprócz usunięcia defektu estetycznego, dążymy aby wyregulować pigmentację skóry, przywrócić prawidłowe reakcje naskórka na słońce.

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami