Fotona - peeling laserowy frakcyjny

Peeling laserowy frakcyjny

Lasery Fotona to jedne z najbardziej zaawansowanych systemów laserowych na świecie w stosowaniu których posiadamy wielloletnie doświadczenie.

Peeling laserowy frakcyjny jest jednym z najpopularnieszych zabiegów odmładzających stosowanych w naszej klinice. Polega na stopniowym i precyzyjnym usuwaniu za pomocą wiązki lasera frakcyjnego, poszczególnych warstw naskórka z jednoczesnym pobudzaniem skóry właściwej do produkcji kolagenu. Jest to idelany zabieg dla osób z pierwszymi i zaawansowanymi oznakami fotostarzenia oraz rogowacenia słonecznego. Dla waszego komfortu i jakości opracowaliśmy specjalstyczne pakiety zbiegowe dostosowane do wieku, które kompleksowo odmładzają skórę.

Zabieg

seria cena wiek

Fotona Peeling laserowy frakcyjny + Cistacea-M peel lidocaine

1 1500 30+

Fotona Peeling laserowy frakcyjny + Cistacea-M peel lidocaine + mezoterapia koktajl anti-aging + produkty BackToComfort

3 3500 35+

Fotona Peeling laserowy frakcyjny + Cistacea-M peel lidociane + osocze bogatopłytkowe - Polecamy + produkty BackToComfort

3 4600 45+

Fotona Peeling laserowy frakcyjny + Cistacea-M peel lidocaine + Lifting wolumetryczny twarzy Max efekt + produkty BackToComfort

5 7200 55+

 

Centrum Dermatologii Symbiosis jest podmiotem leczniczym o profilu dermatologiczym. U nas znajdziesz poradę jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd w zdrowiu jak w chorobach dermatologicznych. Łączymy ze sobą kliniczne leczenie dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej.

skontaktuj się z nami